Video je dostupné pro předplatitele STANDASHOW na Patreonu
KOUPIT PŘÍSTUP NA PATREONU za 5 $ měsíčně
Už jste předplatitel? Přihlaste se.
Problém s chromecastem? Použít alternativní formát Vše je OK
Používá se alternativní formát Vrátit zpět Nechat takto
Duklock (Bratislava)
14. srpna 2020 - Duklock (YouTuber) - prohlídka studia, sbírka objektivů a airsoft zbraní, změny na YouTube, Tary a hejty, Ondra Vlček, Gogo a televize, Twitch vs. YouTube, Reddit, meme, peníze a sláva, Češi vs. Slováci, rozdělení Česko-slovenska, přijetí Eura, koronavirus a roušky v Bratislavě...

Duklock alias Dušan Brachna je jeden z největších slovenských YouTuberů. A není to ten typ tvůrce, který se dostal "na vrchol" jen díky náhodě a kontaktům. Naopak, prošel si pády a nezdary a vše, co vybudoval, si musel tvrdě odpracovat. Takové lidi mám rád. A možná proto z toho vzniklo mega inspirativní povídání na 4 hodiny.

Začali jsme u Dušana ve studiu a udělali "studio tour". Technika, objektivy, foťáky, světla... mě osobně zaujala sbírka airsoft zbraní. Tak jsem si vyzkoušel i vystřelit :D Pak jsme se přesunuli na pivo a probrali do hloubky desítky témat. Od Redditu až po meme a rozdělení Československa. Ano, nevyhnuli jsme se ani politice. Znáte mě :)

Kvůli tomuto streamu jsem musel jen do Bratislavy! :) Po dlouhé době zase mezinárodní stream. Jinak už jsem domluvení hosté na zbytek srpna a pokud vše vyjde podle plánu, tak se mimo Prahu ještě několikrát podíváme.

Problémy s načítáním? Napište na bugreport@standashow.cz

Problémy s přehráváním?

Operační systém: Neznámá platforma, Prohlížeč: Unknown ?, video: Duklock (Bratislava)
checked

Odesláno

Děkuju. Mrkneme na to!