Video je dostupné pro předplatitele STANDASHOW na Patreonu
KOUPIT PŘÍSTUP NA PATREONU za 5 $ měsíčně
Už jste předplatitel? Přihlaste se.
Problém s chromecastem? Použít alternativní formát Vše je OK
Používá se alternativní formát Vrátit zpět Nechat takto
Tesláček (Praha)
24. července 2020 - Tesláček - první jízda v Tesle, zrychlení a "Tesla smile", nabíjení na Superchargeru, test autopilota, řízení bez řidičáku, umělá inteligence, Apple vs. Tesla, kritici elektroaut, Patreon a nezávislost...

Wow. Wow! Jakože... ty kráso :) Toto je stream na který budu fakt hodně dlouho vzpomínat. Tesláček je YouTuber, který natáčí o Tesle. A dělá to skvěle! Mrkněte na jeho YouTube kanál, ale hoďte mu i Patreona. Zaslouží si to.

Pro mě to bylo poprvé v mnoha věcech. Moje první skutečná jízda v Tesle, kterou jsem si mega užil a myslím, že nadšení jde v mém hlase docela slyšet. Moje první jízda s autopilotem. To byl pro mě celkem wake-up-call. Myslel jsem, že ta technologie je spíše pro okrasu. Ale je to reálně skvělej nástroj pro všechny, kdo řídí hodně a často. No a... taky jsem si zkusil Teslu řídit sám. Což bylo taky nezapomenutelné. Přece jenom je to auto za miliony a já nemám řidičák. Tesláček měl odvahu! :)

Pokud chce jen poslouchat, přetočte si tak na 2h:38min. Tam si sedáme a je z toho de facto podcast. Jinak toto vysílání bylo den po mých narozeninách a v průběhu večera se to změnilo v takovou malou improvizovanou oslavu narozenin. Dávám vám tady záznam až do tří ráno. Co se dělo potom je bohužel nepublikovatelné z obsahových i technických důvodů :D

S tímto záznamem bylo paradoxně mega práce. Stream vypadával a musel jsem slepit několik videí dohromady a vystříhat hluché pasáže. Takže tento záznam sice trošku trval, ale zase to máte v top kvalitě :) Kvalita obrazu by měla být dokonce lepší, jak během vysílání, protože jsem to připravil z lokálního záznamu.

Problémy s načítáním? Napište na bugreport@standashow.cz

Problémy s přehráváním?

Operační systém: Neznámá platforma, Prohlížeč: Unknown ?, video: Tesláček (Praha)
checked

Odesláno

Děkuju. Mrkneme na to!